Obsah

Problém při svozu TKO

Typ: ostatní | náš tip
Nevyvezené nádoby s TKO v ulicích:
Rynglovka, V Jezírku, K Lesu, Vínová, Nad Obcí

Vážení občané,

obdrželi jsme informaci od FCC Česká republika, spol. s. r. o. provozovna Říčany, že vzhledem ke špatné sjízdnosti silnic: Rynglovka, V Jezírku, K Lesu, Vínová, Nad Obcí nebyla posádka vozu schopna svézt TKO odpady. Se společností je domluveno, že můžete vedle nádob umístit další odpad v náhradních pytlích a vše bude svezeno při dalším svozu.

Děkujeme za pochopení.

OÚ Březí

Související obrázek

 


Vytvořeno: 5. 2. 2019
Poslední aktualizace: 5. 2. 2019 13:52
Autor: Správce Webu