Menu
Obec Březí
Obec Březí
okres Praha — východ

Jak dopadla Tříkrálová sbírka?

...

Vážení obyvatelé,
níže si Vám dovoluji předat informace z Tříkrálové sbírky, která se letos poprvé konala i v obci Březí:
více již slovy pana Hercika:

Zpráva:

O víkendu 7. a 8. ledna jsme v rámci Tříkrálové sbírky, kterou organizuje Charita České republiky, koledovali i ve Březí. Výsledkem je krásných 10.357 Kč v naší kasičce, které budou využity na charitní projekty. Všem ještě jednou děkujeme a přejeme klidný rok.

 

Naší motivací je pomáhat potřebným a dělat radost všem, koho potkáme. Není žádnou povinností Tříkrálovou sbírku podpořit finančním darem. Každý přispívá a pomáhá tam, kde mu to přináší největší uspokojení. My jsme rádi za každý úsměv a pozdrav, který si s někým při koledování vyměníme. Pokud jsme někoho svým koledováním pohoršovali či obtěžovali, tak nás to mrzí a prosíme o toleranci i do budoucna. Děkujeme za celou řadu velice milých přijetí, která jsou pro nás tou nejlepší odměnou a dalším důvodem proč nám tato akce dává smysl.

Pokud se nestane nic nepředvídaného, příští rok bychom rádi znovu koledovali 6. a 7. ledna. Kdyby měl někdo zájem, budeme rádi, když se k nám přidá. Můžeme u koordinátora zajistit do naší obce další kasičku, případně se můžete přidat k naší skupince na celé odpoledne či jen kousek. V bibli se mluví pouze o mudrcích a třech darech, takže počet "králů" ve skupince vlastně není nijak omezený. S informaci k příští Tříkrálové sbírce se ozveme před Vánocemi.

 

Za koledníky Tadeáše, Andulku a Gábinu,

Zdeněk Hercik

Datum vložení: 30. 1. 2023 17:09
Datum poslední aktualizace: 30. 1. 2023 17:12
Autor: Správce Webu

Aktuality

Plánované odstávky el. energie ČEZ

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 1 2 3

Svátek

Svátek má Liliana

Počasí

dnes, neděle 25. 2. 2024
oblačno 8 °C 2 °C
pondělí 26. 2. zataženo 8/2 °C
úterý 27. 2. slabý déšť 6/2 °C
středa 28. 2. slabý déšť 6/2 °C

Východ a západ slunce

Slunce vychází:6:51

Slunce zapadá:17:36

nahoru

Mobilní aplikace

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.

Přihlášení k odběru zpráv

Dostávejte informace z našeho webu prostřednictvím SMS a e-mailů

Projekty EU

projekt

Nádoby

Pranostiky

Pranostika na akt. měsíc

Když větrové na konec února uhodí, moc obilí se na poli neurodí.

Informace o naší obci

Dotační tituly