Menu
Obec Březí
Obec Březí
okres Praha — východ

K zaměstnání o krok blíž - projekt na podporu lidí mající potíže s uplatněním na trhu práce

Leták

TERAPEUTICKÉ CENTRUM MODRÉ DVEŘE přichází koncem tohoto roku s projektem, který si klade za cíl, podpořit lidi mající potíže s uplatněním na trhu práce. Využijte příležitosti informovat o projektu K zaměstnání o krok blíž vaše občany, kteří potřebují v této oblasti odborně pomoci.

K zaměstnání o krok blíž

projekt na podporu lidí mající potíže s uplatněním na trhu práce

 

Využijte příležitosti být součástí skupinového setkávání v rámci projektu K zaměstnání o krok blíž, který je zaměřený na usnadnění přístupu k zaměstnání.

Projekt je určený lidem evidovaným na úřadu práce nebo pracovně neaktivním déle než pět měsíců, kteří mají zdravotní postižení či duševní obtíže, dále pak osobám, které mají nízkou úroveň kvalifikace nebo pečují o dítě mladší 15 let či o osobu blízkou nebo závislou na pomoci jiné fyzické osoby.

Záměrem projektu je motivovat a podpořit tyto cílové skupiny k uplatnění na pracovním trhu, a to aktivitami orientovanými na rozvoj pracovních a sociálních kompetencí a posílení sociálních a komunikačních dovedností.

Aktivity, které budou v rámci projektu realizovány si kladou za cíl nejen zvýšit sebevědomí a vnitřní motivaci účastníka, ale zároveň ho citlivě a promyšleně připravit na vstup do reálného pracovního prostředí.

První skupinová setkání, která v říčanském centru Modrých dveří probíhají každé sudé úterý sice již začátkem října začala, ale přihlašovat se můžete průběžně až do 30.1.2024.  Náplň těchto setkávání je zaměřena na komunikaci, řešení konfliktů, zvládání zátěže, empatii či schopnost adaptovat se na změny. Účastníky čeká i exkurze na ukázkové pracoviště zaměstnavatele či aktivity spojené s hledáním, nástupem a změnou zaměstnání (např. sepsání aktuálního životopisu, motivačního dopisu, orientace v pracovněprávních otázkách).

Společnými setkáními vás provedou odborní pracovníci se zkušeností v oblasti zaměstnanosti.

Pro více informací kontaktujte Lenku Pekařovou na tel. čísle 727 864 773 nebo e-mailu lenka.pekarova@modredvere.cz a Radku Vaňkovou na tel. čísle 727 976 513 nebo e-mailu radka.vankova@modredvere.cz

 

Projekt K zaměstnání o krok blíž poběží až do 30.9.2025. Projekt je podpořený z Operačního programu zaměstnanost a postupně nabídne veřejnosti řadu aktivit, o kterých budou zájemci za včas informováni a do kterých se mohou průběžně zapojit. Projekt podpoří osoby ze Středočeského kraje.

 

Přílohy

Plakát

OPZ 19_leták pro veřejnost_K zaměstnání o krok blíž (210 x 297 mm).jpg
Typ souboru: JPG obrázek, Velikost: 284,4 kB
Datum vložení: 16. 10. 2023 10:31
Datum poslední aktualizace: 16. 10. 2023 10:37
Autor: Správce Webu

Aktuality

Plánované odstávky el. energie ČEZ

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
1 2
1
3 4
1
5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
1
31 1
1
2 3 4

Geoportál GEPRO Standard

Gepro

Svátek

Svátek má Libor

Počasí

dnes, úterý 23. 7. 2024
slabý déšť 23 °C 14 °C
středa 24. 7. polojasno 20/10 °C
čtvrtek 25. 7. zataženo 22/9 °C
pátek 26. 7. déšť 19/13 °C

Východ a západ slunce

Slunce vychází:5:17

Slunce zapadá:20:58

nahoru

Mobilní aplikace

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.

Přihlášení k odběru zpráv

Dostávejte informace z našeho webu prostřednictvím SMS a e-mailů

Projekty EU

projekt

Nádoby

Pranostiky

Pranostika na akt. měsíc

Co červenec neuvaří - srpen nedopeče.

Pranostika na akt. den

Když prší o Apolináři, dlouho se z lesů paří.

Informace o naší obci

Dotační tituly