Dopravce Arriva hledá v naší obci řidičky a řidiče autobusu

Typ: ostatní
LetákDopravce Arriva hledá v naší obci řidičky a řidiče autobusu. Pracovat můžete na plný úvazek i brigádu. Dostanete motivující mzdu a desítku benefitů, mezi které patří třeba zvýhodněné tankování, mobilní tarif a zaměstnanecké jízdné i pro rodinu, příspěvky na nákupy v lékárnách nebo na kulturní a spor

Dopravce Arriva hledá v naší obci řidičky a řidiče autobusu. Pracovat můžete na plný úvazek i brigádu. Dostanete motivující mzdu a desítku benefitů, mezi které patří třeba zvýhodněné tankování, mobilní tarif a zaměstnanecké jízdné i pro rodinu, příspěvky na nákupy v lékárnách nebo na kulturní a sportovní aktivity, příspěvek na penzijní připojištění, stravné, celoroční ošacení, bankovní účet zdarma a další. Pokud Vás baví řídit, ale nemáte potřebný řidičský průkaz, Arriva Vám autoškolu zaplatí. Další podrobnosti jsou na webu www.arriva.cz nebo zavolejte na číslo 725 120 725.

Leták

Vytvořeno: 9. 11. 2021