Roušky a desinfekce !!!

...Vážení spoluobčané,
během dnešního dne obdrží ti z vás, kteří jsou ročník 1960 a níže a mají trvalé bydliště v obci Březí, látkové roušky do svých schránek. Rádi bychom touto cestou poděkovali paní Juříkové, která s neuvěřitelným nasazením šije roušky dnem i nocí a díky níž jsme obdrželi přes 100 ks roušek, které dnes k vám doručíme. Pokud máte o roušky zájem, ozvěte se na kontakty níže.
Touto cestou vás také chceme informovat, že se podařilo zajistit dodávku desinfekce a v tuto chvíli vám můžeme v omezeném množství tuto dezinfekci Anti-COVID nabídnout. Desinfekce je vhodná na ruce i plochy. Nicméně v tuto chvíli není možné alokovat větší odběry z důvodu vysoké přetíženosti výrobců a poptávky.
V současné době je možno objednat tuto desinfekci v množství 250 ml/na osobu trvale přihlášenou v obci na emailu: ou@obecbrezi.cz. Žádáme o jmenovitý seznam osob, pro které je desinfekce objednávána.
Objednávky budou vyřizovány dle pořadí, jak došly.
Distribuce do domácností bude zahájena nejpozději v pátek 27. 3. 2020 s ohledem na dodání obalového materiálu.

Desinfekci nákladově zajistí obec a občanům ji bude poskytovat zdarma.
Augustin Oppl
starosta